شرکت SynEnergy sprl بلژیک

عرضه کنندۀ ماشین آلات دست دوم تولید سیم و کابل

عرضه کنندۀ ماشین آلات دست دوم تولید صنایع مفتولی(فولادی)

تجربۀ فعالیت این شرکت در عرضه ماشین آلات نو و دست دوم از بهترین برندهای اروپائی به صنایع سیم و کابل ایران از سال 1992 آغاز گردید و لذا تجربیات ارزشمندی را از بازار ایران دارا می باشد.

همچنین شرکت SynEnergy تعداد قابل توجه ای از ماشین آلات در انبار خود در آلمان با مساحت 6000 مترمربع در دسترس داشته و ارتباطات زیادی با صنایع سیم و کابل برای یافتن و تهیۀ ماشین آلات مورد درخواست مشتریان دارد.

با توجه به تخصص و تجربۀ تیم فنی SynEnergy، این شرکت قادر به مطالعه و بررسی پروژه ها و نیازهای مشتریان قبل از ارائه هرگونه پیشنهاد فنی است.

ماشین آلات سیم و کابل 

این مجموعه می تواند انواع ماشین آلات و تجهیزات مرتبط با صنعت سیم و کابل برای تولید انواع سیم های مسی، آلومینیوم و فیبر نوری را ارائه کند که بخشی از آنها شامل موارد ذیل می باشند:

1-انواع دستگاه های کشش (Drawing Machines)

2-دستگاه های اکسترودر (Extrusion Lines)

3-انواع استراندر (Stranders)

4-ماشین آلات (Cabling)

5-انواع ماشین آلات بسته بندی (Rewinding + Coilers)

6-انواع ماشین آلات Pay off  و Take up

7-ماشین آلات ریخته گری (Casting)

8-سایر ماشین آلات برای تولیدات انواع کابل و سیم مورد مصرف در انتقال انرژی، ارتباطات و مخابرات، ولتاژ بالا، دیتا، کابل های مخصوص و ... .

used_machin01.jpg used_machin02.jpg used_machin03.jpg used_machin04.jpg used_machin05.jpg used_machin06.jpg used_machin07.jpg used_machin08.jpg used_machin09.jpg used_machin10.jpg